T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANTALYA / MURATPAŞA - Muratpaşa Azize Kahraman Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

May

May

Azize Kahraman Halk Eğitimi Merkezi Üstün Kent Orkestrasının Ustalara Saygı Konseri Şef Furkan ÜSTÜNDAĞ yönetiminde, Solist Görkem DURMAZ eşliğinde büyük bir çoşku ile icra edildi. Konserimize Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Metin Taylan DİKMEN, Kurum Müdürümüz İnci BACAK, Müdür Yardımcılarımız katılmışlardır.

May

Avrasya Eğitim, Kültür, Sanat, Turizm ve Dostluk Derneği işbirliğinde açılan; Usta Öğretici Pervin Saraçoğlu ‘nun Giyim-El Sanatları ile Usta Öğretici Fatma Başer'in Resim Kurslarının yıl sonu sergisi Kurum Müdürümüz İnci BACAK Müdür Yardımcıları Devrim AKBABA ve Çiğdem ÖTGEN ve Avrasya Dernek Başkanı Tülay UYAR'IN da katılımıyla Kaleiçinde WOO TOWN SUITES HOTEL de açıldı.

Nis

2024 Okullar arası Okçuluk Gençlerde kategorisinde

1. Hüseyin Kakaşçı - Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi
3.Altan Kara - Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi
4.Ahmet Aksay Öncel - Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi

olarak dereceye girmişlerdir.

Mrt

Genel Müdürümüz Cengiz METE; Daire Başkanlarımız Hüseyin KENDİRCİ, Meriç MURATHAN YİĞİTEL ve Antalya İl Millî Eğitim Müdürümüz Salih KAYGUSUZ eşliğinde Antalya Muratpaşa Azize Kahraman Halk Eğitimi Merkezimizi ziyaret ettiler.

Halk Eğitimi Merkezinde "Saç Bakımı ve Yapımı, Nevresim Takımları Dikimi, Erkek Ceket Dikimi, El ve Ayak Bakımı "  gibi açılan kurslar hakkında, Genel Müdürümüze bilgiler verildi. Öğretmen, usta öğretici ve kursiyerlerle görüşüldü; kurslar ve üretilen ürünler yerinde incelendi.

 

Tem

Kurslar ve meslekler hakkında aşağıdaki web sitelerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz...

Tem

E-DEVLET ÜZERİNDEN AŞAĞIDAKİ BELGELERİ ALABİLİRSİNİZ.

Haz

Keçe ve Rölyef Sergimizi Antalya Müzesi'nde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sn. Recai OCAK ve misafirlerimizin katılımlarıyla açtık. Sergide emeği geçen Öğretmenimiz Gül TAPLAMACIOĞLU'na ve kursiyerlerine teşekkür ederiz. Sergimiz 30 Haziran'a kadar ziyarete açıktır.

Haz

Hayat Boyu Öğrenme Haftası kutlamaları kapsamında Yıl Sonu Sergimizi; Muratpaşa Kaymakamı Sn. Dr. Orhan BURHAN, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Dr. Ahmet Vefa GÜLER, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sn. Yavuz KALA, ilçemizdeki kurum-okul müdürleri ve misafirlerimizin katılımlarıyla açtık.

Sergimiz 15 Haziran'a kadar Cam Piramit'te ziyarete açık kalacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz..

Haz

Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Şehit Gültekin Kubilay Atik İlkokulu öğrencileriyle Mis Sabun Üretimi etkinliği yaptık. Etkinlikte emeği geçen Öğretmenimiz Zakine BAMBAL'a ve okul personeline teşekkür ederiz.

Haz

Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında Antalya Lisesi spor salonunda öğrencilere savuna sporları hakkında bilgilendirme yaparak judo ve tekvando kurslarının tanıtımını yaptık. Tanıtımda emeği geçen öğretmenlerimize ve okul personeline teşekkür ederiz.

Haz

Hayat Boyu Öğrenme Haftası kutlamaları kapsamında Öğretmenimiz Sülbiye ERSOY, Namık Kemal Ortaokulu öğrencileriyle sıfır atık etkinlikiği gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında öğrenciler atık malzemelerden çeşitli ürünler yaptılar. Etkinlikte emeği geçen öğretmenimize ve okul personeline teşekkür ederiz.